İstanbul
İstanbul
New York
San Francisco
+90 212 438 38 19 Paz - Cum 09:00 - 18:00 Büyükçekmece - İstanbul
+1 2223 4567 Mon - Fri 09:00 - 17:00 4th Avenue Kingston St. New York
+1 8887-3342 Mon - Fri 09:00 - 17:00 55th Floor Paulsson Bd. SF
KALİTEMİZ
ISO 9001:2008
YERLİ ÜRETİM
#Türkiye'den
WHATSAPP
+90 531 239 11 10
TEKLİF İSTEYİN

HAKKIMIZDA

Emin kumaşçılık her zaman en hızlı, kaliteli ve iyi kumaşı ortaya çıkarmayı ilke edinmiştir.

Şirketimiz, 2008 yılında yıllar içinde kendi gelişimini sağlamış  piyasada ki tecrübelerini her zaman kendine kılavuz etmiş ve bu anlayışla müşterilerine daha sağlıklı hizmet verebilmek adına her geçen gün gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip edip,bu gelişmeleri bünyesine adapte ederek kaliteli ve nitelikli, çevre dostu kumaş üretimi yapmaktadır.

Kumaş kaliteleri olarak; süprem, interlok, jakar, ringel, simli, pike, futter vb. kumaş kalitelerinin yanında sürekli yeni ar-ge kalitelerinide bünyemize katmaktayız.

Değişen moda trendleri doğrultusunda müşteri tercihlerini ön planda tutan Emin KUMAŞÇILIK; geniş ürün yelpazesi, kalite, esnek üretim seçeneği, hızlı servisi, hızlı termini, zengin renk seçeneği ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

EMİN Kumaşçılık Tekstil üretiminin her safhasında her zaman denetime açıktır. Emin Kumaşçılık Tekstil uzmanlığının temelinde yer alan kalite yönetim sistemi üretimimizin her aşamasına görsel bir şölen duygusu katar.

Emin Kumaşçılık Tekstil kurulduğu ilk günden itibaren müşteri taleplerini ve beklentilerini ön planda tutan bu beklentileri en iyi şekilde karşılayan, teknolojiyi yakından takip eden ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veren, maliyet düşürücü ve kârlılığı arttıran çalışmaları ön planda tutan bir görev bilinciyle hareket etmektedir.

Müşteri Memnuniyetini birinci planda tutan Emin Kumaşçılık, üretiminin tüm aşamalarında müşterinin sesine kulak vererek çalışmalarını yürütür.

Deneyimli ve uzman ekibi ile, her zaman en hızlı, kaliteli ve iyi kumaşı ortaya çıkarmayı ilke edinmiştir.

Yıllardır süre gelen başarının sırrı Emin kumaşçılık iş gücünün, özverili, bilinçli ve tutku ile üretime katılması; yönetimin zamanında ve hızlı bir şekilde aldığı kararlar ile planlı büyümedir. Emin kumaşçılık küresel pazarlarda güvenilir bir üretim ortağı olarak benimsenmesinin başlıca nedeni ürün ve hizmet kalitesi ile zamanında teslimatın ilke edinilmiş olması ve çalıştığımız tüm firmalar ile karşılıklı güvene dayanır. Hemen şimdi Emin kumaşçılık harika ürünlerinden satın almak istiyorsanız ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Rakamların Diliyle

0+
Çalışan
0
Ürün Çeşidi
0
Yıllık Tecrübe
0+
Müşteri